Керівництвом ТОВ «Україна 2001» прийнято рішення, щодо поступового переходу виробничих потужностей на використання альтернативних видів палива, які застосовуються в сучасних опалювальних системах на рівні з традиційними теплоносіями. Переконані, що це дасть змогу суттєво економити електроенергію та газ.
Нещодавно на виробничих ділянках Компанії введений в експлуатацію цех по виготовленню брикетів з соломи та інших відходів рослинництва, розвиток якого набирає обертів, збільшуються об’єми готової продукції.
На цьому не зупинились і на базі відділу № 21 ТОВ «Україна 2001» в с. Клубівка Ізяславського району створили цех з виготовлення дерев’яних гранул хвойних порід деревини та відходів лісопилорам району. Тим паче дерев’яна гранула, як екологічно-чисте паливо на сьогоднішній день є найбільш популярним видом альтернативної енергії.
Виробництво умовно поділено на три етапи:
– подрібнення сировини;
– сушка сировини;
– виготовлення гранул.
Для подрібнення відходів деревини використовується два подрібнювачі вітчизняного виробництва ПВД – 4 (загальною потужністю 2 тони відходів в годину), а для сушки сировини встановлено сушильний агрегат барабанного типу АВМ – 1,5 з твердопаливним теплогенератором (потужністю 2 мегавата).
На лінії грануляції використовується два гранулятори ОГМ -1,5. Діаметр фільєри матриці 8 мм.
При виході на повну потужність цех спроможний виготовити до 1,5 тони гранул в годину.
Відкриття виробництва дало змогу створити 20 нових робочих місць.