Нехай заквітне сад на честь загиблих воїнів

Ми, українці, в неоплатному боргу перед тими хто віддав життя, захищаючи цілісність та суверенітет нашої Батьківщини. І найменше, що ми можемо зробити для цих людей, це зберегти пам’ять про них.
У суботу 2 квітня в с. Рідка, Теофіпольського району заложили дендропарк на честь загиблим воїнам АТО, зокрема Загороднього Дмитра – місцевого жителя. На виділеній площі в 4 гектари землі, посадили: березовий, липовий, грабовий гай, алеї декоративних туй, кущі роз та розбили фруктовий сад.
Разом з іншими, участь в цій благодійній акції взяли і працівники головного офісу ТОВ «Україна 2001». Придбавши значну кількість саджанців (яблуні, груші, абрикоси, черешні) на чолі з керівником місцевого господарства – Голубом Миколою Івановичем посадили не одну сотню дерев. Також, нашим господарством для вирішення питань по підготовці території майбутнього парку, була виділена техніка для корчування старих дерев, оранки та засівання травою території парку, підвезення води для поливу саджанців і інше. Бо ж розуміємо, що сад в честь загиблим воїнам – справа свята.