Наші новини

Нові технології у виробництві цукру

Теофіпольський цукровий завод

Через значне здорожчання газу менеджмент компанії “Україна 2001” разом із керівництвом Теофіпольського цукрового заводу приняли рішення проводити модернізацію та реконструкцію виробництва. Це дозволить зекономити природне паливо та переробляти ще більше солодкої продукції.

Гігант цукропереробної галузі Хмельниччини стане ще потужнішим. Кілька місяців тут кипить робота. Це – результат зробленого: реконструйовані вакуумні апарати. Вже за кілька тижнів вони запрацюють на повну.

Такі інновації дозволять значно економити енергоресурси. Керівники заводу впевнені – через різкий стрибок ціни на газ вимушені нагально перелаштовувати обладнання. Визнають: ці зміни понесуть за собою лише позитив.

Цукровики констатують: це істотні кроки на шляху до європейського рівня організації переробки солодких коренів. На зробленому крапку не ставлять. Попереду ще чимало змін.

Нині підприємство заслужено вважається одним із найпотужніших в Україні. Тамтешні цукровики разом з тим, цього річ планують ще збільшити обсяги виробництва солодкої продукції.