Наші новини

На базі ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» 02-03 березня 2016 року проведено дводенний, спільний з представниками провідних фірм зарубіжних країн, семінар-навчання керівників та агрономів відділів ТОВ «Україна 2001».

Вступне слово мав виконавчий директор ТОВ «Україна 2001» Камінський Олександр Петрович, який зазначив, що Компанія повністю готова до початку весняно-польових робіт. Законтрактовано та закуплено насіння, необхідні мінеральні добрива, засоби захисту рослин, паливо-мастильні матеріали, оновлено парк сільськогосподарської техніки. Також він наголосив на тому, що завдання фахівців правильно і кваліфіковано використати наявні матеріальні ресурси щоб отримати хороші врожаї з мінімальними затратами.

Змістовними та кваліфікованими були виступи регіональних представників німецької фірми “BASF” Федорука М.О. та Травки Р.І., які акцентували увагу присутніх на строках і нормах внесення засобів захисту рослин при вирощуванні озимих та ярих зернових культур, а також проведенні правильної інокуляції бульбочковими бактеріями насіння сої.

Системи захисту посівів озимих, ярих зернових та зернобобових культур, розробки нових препаратів презентували регіональні представники швейцарської фірми “Syngenta” Клімов І. та Шмига Р. Також акцентовано увагу на впровадження вирощування нових гібридів кукурудзи за інтенсивною технологією.

Оригінально, зі знанням справи виступили представники компаній “Pioner”, “KWS” та “CHEMISCHE GUTER AG”.
Кожному учаснику семінару для практичного використання надано пам’ятки-рекомендації з основних питань застосування в цьому році мінеральних добрив та засобів захисту рослин.

Завершив зібрання головний агроном ТОВ «Україна 2001» Нікітчук Володимир Петрович який зазначив, що завданням кожного відділу є не тільки досягнення прогнозованих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, а також і їх економічна ефективність.

Також слід зазначити, що в навчанні, яке пройшло у дружній, конструктивній атмосфері, приймали участь не тільки представники ТОВ «Україна 2001», а також головні агрономи з інших, сусідніх господарств району, зокрема з сіл: Святець, Поляхова та Кунча.

navchannya_ukraina_2001

Напишіть відгук