Наші новини

Успішне завершення посівної

У ТОВ «Україна 2001»  йде завершення весняного посіву сільськогосподарських культур. Зважаючи на помірно теплу весну та травневі опади, майже на всіх посіяних площах отримано дружні сходи. На часі найвідповідальніший період – догляд за посівами.

Посіви озимої пшениці на площі 6,4 тисяч гектарів захищені від бур’янів, уже двічі підживлені. Ведеться захист посівів озимої пшениці від хвороб та шкідників. Стан озимої пшениці в цілому добрий, і більшість посівів наразі мають високий потенціал врожайності. М’яка зима та вчасне підживлення посприяли збереженню рослин та якісному відновленню їхньої вегетації.

На площі 7,3 тисяч гектарів посіяно високоякісні гібриди цукрових буряків провідних компаній світу. Постійно проводиться захист посівів від шкідників та бур’янів, на даний час проводиться третій обробіток.

Посіви кукурудзи на зерно займають 6,2 тисяч гектарів та майже 1,5 тисячі гектарів кукурудзи на силос. На усіх площах отримано сходи та на 70% оброблено ґрунтовими гербіцидами.

На завершальному етапі знаходиться посів сої, яку заплановано посіяти на 8,2 тисяч гектарів. Після посіву даної культури проводиться і її захист від бур’янів. Крім товарних посівів сої, Компанія вирощує також і насіннєві посіви. Так цього року висіяно елітне насіння сої канадської селекції. Маємо відповідні сертифікати та ліцензії на таке виробництво і реєструємось як насінницьке господарство з виробництва насіння, що дасть змогу мати високоякісне насіння для реалізації іншим товаровиробникам.

Якісна передпосівна підготовка ґрунту, своєчасне забезпечення необхідними засобами виробництва та добре організований комплекс польових робіт закладають гарну основу у майбутній урожай.