Партнерство

Hello friends, this is typography page

МИ СПІВПРАЦЮЄМО З ПРОВІДНИМИ КОМПАНІЯМИ

З метою використання у вирощуванні найкращих добрив та насіннєвого матеріалу компанія “Україна-2001” співпрацює з найпотужнішими та найнадійнішими постачальниками. 80% партнерів працюють з початку заснування компанії. Але ми завжди відкриті для нових відносин та контактів. З цією метою ми завжди беремо участь у галузевих виставках та семінарах – як в Україні так і за кордоном.

 • Компанія "КВАРЦ"

  Компанія "Кварц" є кваліфікованим розробником програмного забеспечкення для автоматизації обліку та управління у сільському господарстві. Ми співпрацюємо з КВАРЦ вже більше 3-х років. На даних момент розпочато співпрацю у галузі веб технологій.

  .

  .

 • Компанія "Heritage"

  Hermitage Genetics є одним з лідируючих постачальників генетики в світі і має покупців у більш ніж 36 країнах по всьому світі. З 1958 року компанія виробляє тварин з високим статусом здоров'я і високою продуктивністю. Продукція Hermitage включає племінне поголів'я і насіння найвищої якості. Спеціалісти Heritage розробили лінії, які показують високі результати в різних умовах по всьому світу.
  Материнські лінії Hermitage є одними з найбільш плодючих у світі, і більшість покупців наразі отримують понад 30 свиней на свиноматку в рік.