Корпоративна відповідальність

Helping you reach your fullest potential.

Наші переваги

Наша найбільша цінність та головний актив компанії – наші працівники.Тому ми постійно працюємо над розвитком професійних та особистісних якостей наших співробітників.

Головний пріоритет Товариства – добробут та безпека наших працівників.

Належним чином функціонує служба охорони праці, яка об’єднала в цілісну систему служби охорони праці усіх виробничих підрозділів.

Щорічно вкладаються значні кошти в технічне переоснащення підрозділів для більш комфортних і безпечних умов праці працівників Товариства.

ТОВ «Україна-2001» – невід’ємна частина життя територіальних громад, на території яких ведемо господарську діяльність. Ми ніколи не стоїмо осторонь проблем, якими живе село та його мешканці.

Орендна та заробітна плата виплачуються вчасно і якісно.

Соціальне забезпечення

Ми з турботою ставимось до кожного свого працівника, тому забеспечуємо повний соціальний захист на рівні вимог чинного Законодавства. Щороку працівники отримують оплачувані відпустки а також необхідне санаторно-курортне лікування.

Корпоративні переваги

Керівництво компаніі “Україна 2001” цінує труд усіх свої працівників – від керівництва та головних спеціалістів до кожного майстра та механізатора. Нам важливо підтримувати стабільний склад персоналу компаніі і ми щоразу пропонуємо різноманітні корпоративні переваги – стабільно високий рівень оплати, повне соціальне забеспечення та можливість кар’єрного зростання.

Заохочення для арендодавців

Компанія “Україна 2001” є молодим підприємством, та розвивається швидкими темпами. Цього вдається досягти також завдяки правильній програмі співробітництва з власниками землі. Ми укладаємо вигідні угоди, та пропонуємо гарні мови співпраці.

Можливісь кар'єрного зростання

Українські аграрії зараз гостро відчувають нестачу кваліфікованих спеціалістів. Тому ми підтримуємо прагнення кар’єрного зростання, надаємо різноманітні корпоративні переваги та бонуси. Керівництво компаніїї добре розуміє, хо гарного спеціаліста треба виростити. Ми вважаємо це своїм обов’язком.

Престижна та перспективна робота

Агропромисловий сектор в Україні наразі є одним з найперспективніших. А завдяки сучасним технологіям в нашій галузі затребувані спеціалісти богатьох професій  – кваліфіковані агрономи, спеціалісти з тваринництва, інженери та будівельники. Давно у минулому ті часи, коли в селі важко працювали руками доярки та ланкові. Технології дійсно роблять труд престижним, продуктивним та високо оплачуваним.

Зацікавлені у плідній та довготривалій співпраці з виробником?