Наші новини

Розпочав роботу забійний цех

В нашому господарстві приділяється чимало уваги розвитку галузі м’ясного тваринництва. Збільшується поголів’я дійного стада, що в подальшому дає можливість наростити відгодівельне поголів’я, також регулярно нарощується виробництво свинини.
При наявності товарних свиней та ВРХ виникла ідея не просто збувати тварини живою вагою, а й виготовляти власну продукцію тваринництва через створення забійного та переробного цехів.
1 березня 2016 року, забійний цех ТОВ «Україна 2001» розпочав свою роботу, по договору оренди основних засобів з ТОВ «Мосспас». Для належної роботи цеху було закуплено сучасне європейське обладнання яке дає можливість проводити забій, переробку та послідуюче зберігання м’ясної продукції, з дотриманням технологічних вимог та санітарних норм. За виробничим процесом слідкують висококваліфіковані фахівці які мають практичний досвід роботи. На даний період, за одну зміну, підприємство технічно спроможне проводити забій 300 голів свиней та 150 голів ВРХ. Вся продукція проходить дослідження в спеціально обладнаній лабораторії. Також, слід зауважити, що новостворений виробничий цех дав можливість створити 12 робочих місць.