Украина1

Вирішуємо нагальні проблеми шкіл та садочків
DSC_3570_opt
Підтримуємо незахищені верстви населення

МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ КОЖНОГО ХТО ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ'ЯМ

Болючою темою для кожного українця є військові дії на сході нашої країни. Честь і хвала тим, хто сьогодні ціною власного життя захищає кордони нашої держави. Вважаємо, що відстояти мир та спокій рідної землі – це спільна справа. Тому, ми всіляко підтримуємо бійців АТО, їх сім’ї , військові частини.

ШКОЛИ ТА ДИТЯЧІ САДОЧКИ

Турбота про дітей, їх здоров’я і щасливе майбутнє є одним з пріоритетних напрямків роботи нашого фонду. Оновлення та підтримка матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів – це шлях до підвищення якості навчання та розвитку особистості.

Підтримка багатодітних, малозабезпечених сімей та людей похилого віку

В час реформування і змін нелегко утримувати будь-яку родину, тим більше  багатодітну. На жаль, державне забезпечення таких сімей та пенсіонерів бажає бути кращим, тому  часто люди лишаються один на один зі своїми проблемами. Щоб допомогти вразливим верствам населення вирішити нагальні проблеми – ми розробляємо спеціальні програми підтримки та надаємо різного роду допомоги.

КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Значну увагу приділяємо розвитку  молоді, культури та спорту. Розуміючи, що клуб та бібліотека в селі, на сьогоднішній день – чи не єдине місце  культурного відпочинку – намагаємось не оминути увагою. Сприяння спортивному розвитку молоді – особливий напрямок нашої роботи.

АДРЕСНІ ДОПОМОГИ

Цільовий характер адресної допомоги забезпечує її максимальну ефективність. Дає можливість врахувати потреби конкретної особи і швидко вирішити проблему людини яка опинилась у складних життєвих обставинах.

СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ГРОМАД

Наша праця спрямована на розвиток благоустрою сільських територій, підвищення рівня життя сільського населення через створення сприятливого середовища для зростання їх добробуту.

Правління благодійного фонду

DSC_1893

Лейві Вадим Леонідович

Засновник. Голова правління фонду.

Головна мета створеня фонду підтримка - найбільш вразливих верств населення та сприяння розвитку рідного краю.

Вадим Лейві: "Патріотизм і благодійність - це саме ті риси, які на мою думку, мають вирізняти сучасний бізнес."

Украина14

Томчук Наталія Іванівна

Виконавчий директор

Займає посаду особистого помічника Генерального директора компанії "Україна 2001" та з моменту заснування Благодійного фонду - виконавчий директор.

Наталія: "Перш за все необхідно вислухати кожного, хто того потребує, перейнятись проблемою, але не менш важливо вибрати правильний формат допомоги, щоб вона була максимально єфективною".