Брикетний цех

АЛЬТЕРНАТИВНЕ ПАЛИВО

Останнім часом все більших обертів набирає виробництво з виготовлення паливних брикетів з соломи та інших відходів рослинництва.
На вировничих дільницях компанії “Україна 2001” такі відходи як солома утворюються щороку у великій кількості (стебла і листя хлібних злаків, гречки, кукурудзи і т.д.). Звичайно, раніше в наших сільських господарствах такі відходи в основному подрібнюються і попросту заорюють, чи ще гірше – спалюють, але, з урахуванням актуальності теми з пошуку альтернативних джерел енергії, більш раціонально стало цю солому брикетувати. До того ж, отримане в результаті переробки тверде паливо буде вельми до речі в зонах культивування польових культур, тому саме там його часто не вистачає. Саме такими аргументами керувалися у керівництві компанїї, коли прийняли рішення інвестувати у будівництво брикетного цеху.

Відомо що на таку продукцію у країнах Європи неабиякий попит, та попередньо у компаніі вирішили забеспечити альтернативним паливом власні потужності – цукровий завод, елеватор та тепличне господарство.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Галузь альтернативних джерел енергії ще зовсім мало розвинена в Україні, та надзвичайно переспективна. Менеджмент компанії “Україна 2001” планує у майбутньому збільшувати надходження сировини до цеху як з власних полів, так і з сусідніх господарств.

“Ми маємо амбітні плани щодо постачання паливних брикетів споживачам Хмельницької області та інших регіонів України”, – говорить виконавчий директор компанії Камінський Олександр Петрович.

ІНШІ НАПРЯМКИ ВИРОБНИЦТВА

ДАНІ ПРО НАПРЯМОК

Діяльність: Виробництво
Початок діяльності: 2001 рік
Розміщення: м. Теофіполь Хмельницької обл.
Обсяг виробництва: 2 000 000 тон
Кількість персоналу: 740 осіб
Об'єм складу: 250 000 кг