Вирощування цукрового буряку

ЦУКРОВИЙ БУРЯК ТА ЙОГО ДОЛЯ У КОМПАНІЇ

Вирощування цукрового буряку у сучасному сільському господарстві – дуже кропітка та часто високо витратна діяльність. Проте за кількістю займаної площі першими в Європі є Україна, Росія, Німеччина, Туреччина та Польща.

В Україні заазвичай вигідно вирощувати цукровий буряк лише на тих підприємствах, що можуть забеспечити повний цикл виробництва цукру – від забеспечення власного насіннєвого фонду до переробки буряку і власних сладських потужностей для зберігання готової продукції.

Компанія “Україна 2001” володіє усяма необхідними елементами для забеспечення високої рентабельності цього напрямку рослинництва. Процес вирощування цукрового буряку у компанії високо технологічний та повністю автоматизований, а збирання та переробка врожаю забеспечуються власними підрозділами – транспотним цехом та Теофіпольським Цукровим заводом.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Керівництво компанії ніколи не зупиняється на досягнутому і тому завжди ставить перед собою нові амбітні плани. Наразі головною перспективою у вирощуванні буряку є повна автоматизація процесу – від посіву до звирання.

  • Ми використовуюмо новітню техніку світових лідерів у виробництві. Це дозволяє не телки повністю забеспеспечити свої поля, але й надавати послуги сусіднім господарствам
  • Головний агроном компанії пильно слідкує за тенденціями розвитку у генетиці рослин, тому ми постійно добираємо найкращий насіннєвий фонд – як власного виробництва, так і імпортної селекції

ІНШІ НАПРЯМКИ РОСЛИННИЦТВА

ДАНІ ПРО НАПРЯМОК

Діяльність: Рослинництво
Початок вирощування: 2001 рік
Розміщення: 10 виробничих дільниць
Займана площа: 10 000 га
Кількість персоналу: 150 осіб
Врожай у 2014 році: 42 тони з гектару