Вівчарство

ВИРОЩУВАННЯ ОВЕЦЬ

Однією з важливих галузей тваринництва є вівчарство. Сьогодні його розглядають як непоганий бізнес з кількох причин: догляд за вівцями нескладний, тварини вони невибагливі, їх розведення НЕ трудомістке, здоров’я у овець хороше, відсоток падежу нижче, ніж у інших.
Вівчарство як бізнес
Рентабельність цього бізнесу сьогодні невисока, але достатня. За умови, що все буде складатися сприятливо, рентабельність вівчарства здатна досягти 30%, при несприятливих умовах можна отримати 10%, проте, навіть за таких умов можна вийти на беззбиткове виробництво, та ще й використати частину доходу на розвиток.

Компанія “Україна 2001” прагне розвивати різноманітні напрямки виробництва, тому ще у 2010 році на одному з підрозділі вийшло на випас перше стадо овець ріменської породи. Це досить невибагливі тварини. А завдяки наявності пасовищ у цьому районі навіть незначне стадо приносить невиликий прибуток.

Загалом напрямок вівчарства на підприємстві ще тільки започатковується. Продукція використовується переважно для власних потреб. Але менеджмент компанії бачить у ньому значні перспективи розвитку.

ІНШІ НАПРЯМКИ ТВАРИННИЦТВА

ДАНІ ПРО НАПРЯМОК

Поголів'я: 1 тис. голів
Молочне стадо: 200 голів
Розміщення: 2 виробничих дільниці
Площа пасовищ: 1 тис. га
Об'єм сирого молока: 0,5 тис. тон
Об'єм баранини: 0,5 тони