Розведення рогатої худоби

ВИРОЩУВАННЯ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ

Успішне вирощування молодняку ​​ВРХ вимагає глибоких знань природи тварин і причин, які на них впливають. Спираючись на ці знання, потрібно розробити для кожного конкретного випадку систему заходів від народження до початку експлуатації. При цьому не слід забувати про три головні завдання.

Перша – отримати телят, міцних від народження, зберегти і виростити всіх їх здоровими. Для цього необхідно починати піклуватися про теляті задовго до його народження, створивши сприятливі умови для корови-матері.

Друга – виявити і по можливості розвинути і закріпити відповідні корисні спадкові ознаки.

Третє завдання полягає в тому, щоб дотримуватися розумну економію у засобах вирощування молодняку ​​(корми, механізація процесу).

Для покращення продуктивних якостей дійного стада, отримання молока високої якості протягом 2012 – 2014 років на всіх молочнотоварних фермах проведено реконструкцію тваринницьких приміщень із встановленням молокопроводів, ведеться постійно селекційна робота по відбору молодняка, осіменіння корів проводиться лише сімям бугаїв поліпшувачів зарубіжної селекції, що в комплексі дало можливість збільшити надій на корову з 4 до 6,9 тисяч кілограм молока на рік.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

  • Керівництво компанії ніколи не зупиняється на досягнутому і тому завжди ставить перед собою нові амбітні плани. Наразі головною перспективою у вирохуванні великої рогатої худоби є забеспечення  відчизняного ринку високопродуктивним генетичним матеріалом вітчизняного виробництва. З цією метою обраний шлях використання європейськго родоводу свиней.
  • Найближчим часом разом з провідними виробниками свинини Датьского королівства компанія “Україна 2001” запускає будивництво племенного заводу з вирощування батьківських свинок та високопродуктивних кнурів породи Ланграс, Велика біла та  Дацький дюрок.
  • Компанія “Україна 2001” має на меті досягти лідерського рівня не лише у вирощуванні товарних голів свиней у регіоні, але й розбудовувати та виводити на новий рівень відчизняну генетику.

ІНШІ НАПРЯМКИ ТВАРИННИЦТВА

ДАНІ ПРО НАПРЯМОК

Поголів'я: 2280 голів
Молочне стадо: 1191 голів
Розміщення: 10 виробничих дільниць
Площа пасовищ: 2 тис. га
Вихід телят: 91 гол. на 100 корів
Середньодобовий приріст: 840 г