Свинарство

ВИРОЩУВАННЯ ТА РОЗВЕДЕННЯ СВИНЕЙ

Свинарство в Україні і не тільки – галузь високорентабельна. Рівень рентабельності  в 2010 році в свинарстві становить 30%, в 2008 році більше 50%.

Напочатку 2012 року керивництвом компанії “Україна2001” було прийняте рішення розбудовувати занедбаний та встарілий тваринний комплекс у селах Грузевиця та Базалія, що на Хмельниччині. Було поставлено за мету будивництво та запуск сучасного комплексу з вирощування товарних свиней.

Завдяки швидким темпам проектування та будівельних робів вже в жовтні 2012 року в селі Базалія вдалося завести перше стадо у кількості 850 голів. Майже одразу і на виробничих потужностях в селі Грузевиця було заведене перше стадо у кількості 1340 голів.

Керівництво компаніі разом з головим зоотехніком вирішили зробити ставку у вирощуванні свиней на породи ірландської генетики – HERMITAGE та бельгійської генетики  – DanBredGP.


 

Одна з вирішальних умов інтенсивного ведення свинарства – повноцінне годування тварин, яка забезпечує отримання високої продуктивності при мінімальних витратах на одиницю продукції при будь-яких породах свиней.

Всеїдність свиней дозволяє раціонально згодовувати їм найрізноманітніші корми. Тип годівлі свиней визначається конкретними зональними, грунтово-кліматичними та економічними умовами в яких знаходитися свиноферма.

Однак, незважаючи на вісокій потенціал рентабельності гібрідніх порід свиней, що були обрані для вирощування компанією, вони є досить вимогливими до якості і складу кормів. У зв’язку з цим було прийнято рішення приділити велику увагу виробництву власних кормів для всього поголів’я.

На початок 2015 року виробнича потужність обох репродукторів становила біле 60 000 товарних голів.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

  • Керівництво компанії ніколи не зупиняється на досягнутому і тому завжди ставить перед собою нові амбітні плани. Наразі головною перспективою у свинарстві є забеспечення  відчизняного ринку високопродуктивним генетичним матеріалом вітчизняного виробництва. З цією метою обраний шлях використання європейськго родоводу свиней.
  • Найближчим часом разом з провідними виробниками свинини Датьского королівства компанія “Україна 2001” запускає будивництво племенного заводу з вирощування батьківських свинок та високопродуктивних кнурів породи Ланграс, Велика біла та  Дацький дюрок.
  • Компанія “Україна 2001” має на меті досягти лідерського рівня не лише у вирощуванні товарних голів свиней у регіоні, але й розбудовувати та виводити на новий рівень відчизняну генетику.

ІНШІ НАПРЯМКИ ТВАРИННИЦТВА

ДАНІ ПРО НАПРЯМОК

Діяльність: Тваринництво
Запуск: 2012 рік
Розміщення: с. Грувевиця та с. Базалія
Обсяги: 60 000 голів
Кількість персоналу: 57 осіб
Займана площа:: 15 га