Переробка та зберігання зерна

Переробка зерна

З середини 2010 року у компанії “Україна 2001” було запущено новий виробничий об’єкт – елеватор. Перш за все будівництва потужностей вимагав великий обсяг власного зерна, що вирощується у компанії. Згодом об’єм переробки досяг 10 тисяч тон, що дало змогу залучити у переробку давальницьку сировину з сусідніх господарств.

Загалом елеватор призначений для заготівлі та зберігання великих партій зерна, доведення до кондиційного стану, без втрати споживчих властивостей протягом тривалого часу.

Елеватор компанії “Україна 2001” складається із технологічної потокової лінії прийому, обробки, очищення, сушки, зберігання і відвантаження зерна, з гнучким зв’язком ритму і продуктивності всіх машин і механізмів, що включає в себе приймальний пристрій зерна з автотранспорту, сушильну баню, механізовані ємності для прийому зерна, перевантажувальні норійні вежі , відпускні пристрої зерна на автомобільний і залізничний транспорт.

Зерносховище призначене для прийому зерна з автотранспорту, очищення, зберігання в силосах і відвантаження на ж.д. і автомобільний транспорт. Технологія виробництва з приймання і відпуску зерна забезпечує незмінність його властивостей, виключає погіршення показників якості при зберіганні, можливість проростання і самозігрівання.

ДОСЯГЕННЯ

Новий елеватор швидко набрав обертів виробництва і виправдав залучені інвестиції. Одмим із найсприятливіших факторів виявилось добре сусідство із цукровим заводом – можливість напочатку використовувати його потужності та транспортні шляхи.

Не на останньму місці цьому сприяв і професіоналізм менеджменту компанії та досвід у керівництві потужними виробничими об’єктами.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Керівництво компанії ніколи не зупиняється на досягнутому і тому завжди ставить перед собою нові амбітні плани. Цього року було залучено рекордну кількість давальницької сировини, попереду ще більш амбітніші плани.

У майбутньому планується збільшувати потужності елеватору, побудувати нові комплекси для зберігання, а також пророщування зерна.

Крім того, серед перспектив розвитку менеджмент  бачить будівництво нових транспортних шляхів – для полегшення та збільшення об’ємів транспортування.

ІНШІ НАПРЯМКИ ВИРОБНИЦТВА

ДАНІ ПРО НАПРЯМОК

Діяльність: Виробництво
Початок діяльності: 2001 рік
Розміщення: м. Теофіполь Хмельницької обл.
Обсяг виробництва: 2 000 000 тон
Кількість персоналу: 740 осіб
Об'єм складу: 250 000 кг